- Vereiste voorkennis: deze cursus is bedoeld voor deelnemers met een goede gebruikerservaring op de iPhone/iPad.
- In deze cursus krijg je tips voor het onderhoud van je toestel en leer je hoe je een trage of overvolle computer nieuw leven inblaast. Onderwerpen zijn onder andere:
- back-ups maken
- beginscherm organiseren en Apps optimaliseren en opslagruimte beheren
- bureaublad opruimen, browsergeschiedenis en cookies wissen controleren en updaten van iPhone of iPad
- De cursist brengt zijn/haar eigen iPhone met oplader mee, 100% opgeladen. De cursus wordt gegeven in de meest recente versie van het besturingssysteem iOS18.
Heb je een verschillende versie van het besturingssysteem op je toestel staan dan kunnen er verschillen zijn. Om de lessen efficiënt te kunnen volgen mag je toestel niet te oud zijn, d.w.z. je moet best nog een recente versie van het besturingssysteem iOS kunnen installeren.
De cursist moet een Apple Account hebben, i.e. een login en wachtwoord.
Code: iPh-oh1
Seniorama: woensdag van 14 tot 16.30 u.
Data: 5, 12 november
Aantal lessen: 2
Prijs: leden € – niet-leden €
Lesgever: Patrick Plessers
Code: iPh-oh2
Seniorama: woensdag van 14 tot 16.30 u.
Data: 6, 13 mei 2026
Aantal lessen: 2
Prijs: leden € – niet-leden €
Lesgever: Patrick Plessers